ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

Τρίτη 29 Μαρτίου 2016

Αγρότης Τραγάνας - Προοδευτική Λάρυμνας 0-0

Ισόπαλο χωρίς τέρματα έληξε το ντέρμπι για την 2η αγωνιστική των play off ανάμεσα σε Αγρότη και Προοδευτική, αποτέλεσμα που επέτρεψε στον Αγ. Σεραφείμ να σκαρφαλώσει στην κορυφή της βαθμολογίας μετά την νίκη επί του Παρνασσού μέσα στην Αμφίκλεια.

Η ομάδα μας μπήκε στον αγωνιστικό χώρο με μοναδικό στόχο τη νίκη και πάλεψε για 90 λεπτά με όλες της τις δυνάμεις χωρίς να καταφέρει να πετύχει το πολυπόθητο τέρμα. Οι φιλοξενούμενοι είχαν κάποιες καλές στιγμές στο πρώτο μέρος κυριώς ενώ στο δεύτερο οπισθοχώρησαν κρατώντας με επιτυχία το μηδεν στην άμυνα.
Επόμενος αντίπαλος ο Παρνασσός Αμφίκλειας εντός έδρας την προσεχή Κυριακή 3 Απριλίου στο γήπεδο Τραγάνας στις 17:00. Να σημειωθεί ότι η ομάδα του Παρνασσού έχει ηττηθεί 2 φορές με πέναλτι στα τελευταία λεπτά των 2 αγώνων που έχει δώσει!!!

Καλούνται όλοι οι φίλαθλοι του Αγρότη να βρεθούν στο γήπεδο και να δώσουν στήριξη στην αγαπημένη μας ομάδα προς τη νίκη!!!