ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

Τρίτη 22 Δεκεμβρίου 2015

Προοδευτική Λάρυμνας - Αγρότης Τραγάνας 4-1

Την δεύτερη του ήττα στο πρωτάθλημα γνώρισε ο Αγρότης στο εκτός έδρας ντέρμπι με την Προοδευτική στη Λάρυμνα με 4-1. Η ομάδα μας στάθηκε καλά μόνο στο πρώτο ημίχρονο όπου το σκορ ήταν 1-1 ενώ θα μπορούσε να προηγείται 1-3 αν η τύχη δεν μας γυρνούσε την πλάτη. Ο Αγρότης πλήρωσε σε ένα ακόμη παιχνίδι το μουδιασμένο ξεκίνημα στο 10 λεπτο του β' μέρους όπου δέχθηκε ξανά γρήγορο γκολ και κυνηγούσε για την ισοφάριση με αποτέλεσμα να αφήσει χώρους και να τους εκμεταλλευτεί ο αντίπαλος σημειώνοντας άλλα 2 τέρματα. Η προσπάθεια δεν σταματά σε μια ήττα και η διακοπή των Χριστουγέννων είναι κατάλληλη για σκληρή δουλειά και ανασύνταξη δυνάμεων! Σκόρερ για την ομάδα μας ο Μπεκίρης με απευθείας εκτέλεση κόρνερ!
Επόμενος αγώνας εντός έδρας με την Αταλάντη 92'! Καλά Χριστούγεννα σε όλους και Καλή Πρωτοχρονιά!!!