ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου 2015

ΣΑΜΕ Ρεγγίνι - Αγρότης Τραγάνας 2-3

Σπουδαίο διπλό πέτυχε ο Αγρότης επί του Ρεγγινίου στην αυλαία του πρώτου γύρου που τον βρίσκει πρωταθλητή χειμώνα μαζί με τον Αστέρα Αγ. Σεραφείμ. Εκπληκτικό πρώτο ημίχρονο για την ομάδα μας να προηγείται με 0-3 στην ανάπαυλα. Το ξεκίνημα στην επανάληψη ήταν πολύ άσχημο μιας και σε 2 λεπτά ολιγορίας της άμυνας δέχθηκε 2 γκολ, το ένα με πέναλτι και έκανε τα εύκολα δύσκολα μέχρι την λήξη. Σε ένα ακόμη παιχνίδι ο Βέργος σκόραρε δις (12',28') και οδηγεί την κούρσα στον πίνακα των σκόρερ ενώ παρθενικό γκολ για τον Άγγελο Ζυγοκώστα στο 36'.

Ευχαριστούμε τον φίλαθλο κόσμο που βρέθηκε στο πλευρό της ομάδας μας. Επόμενος αγώνας εντός έδρας με τον Παρνασσό Αμφίκλειας την Κυριακή  13 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00!